Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Informační centrum Litoměřice se v anketě oblíbenosti umístilo na třetím místě

V uplynulých dnech Informační centrum Litoměřice obdrželo diplom za umístění v internetové anketě Oblíbené informační centrum roku. Tu každoročně vyhlašuje Asociace turistických informačních center České republiky ve spolupráci se společností Kam po Česku s.r.o.
V letošním roce bylo odevzdáno celkem 15325 platných hlasů, z nichž 543 získal Ústecký kraj. Účastníci ankety mohli hlasovat pro jedno z 25 certifikovaných turistických informačních center v kraji. Litoměřické informační centrum se umístilo na třetím místě.
„Máme velkou radost, že i přes tuto nepříznivou dobu turisté naše město během letních prázdnin navštěvovali a v anketě nás svým hlasem podpořili,“ uvedla Martina Vondráková z Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu Litoměřice.
První místo získalo Informační a dopravní centrum Podřipska v Roudnici nad Labem, druhé pak Městské informační centrum Rumburk. Hlasování probíhalo od 21. června do konce srpna.

Kam dnes na oběd

SPAGHETTI S KRŮTÍM MASEM s pikantní tomatovou omáčkou, sušenými rajčaty, rukolou a parmazánem139 Kč
PEČENÉ OTRHANÉ KUŘECÍ STEHNO s jemnou paprikovou omáčkou a houskovým knedlíkem139 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu