Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Zahrada Čech 11.-19.9.2020

Podzimní Zahrada Čech proběhne na litoměřickém výstavišti v plánovaném termínu! Po intenzivních debatách takto rozhodli jednatelé společnosti Zahrada Čech s.r.o.
„S obrovskou radostí jsme ihned reagovali na verdikt jednatelů a pustili jsme se do příprav, které už v tuto chvíli mají minimálně měsíční skluz. V této souvislosti však bohužel neproběhnou poslední dva termíny Venkovských trhů. Podzimní Zahrada Čech je naší hlavní prioritou
a musíme se jí věnovat naplno“ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka společnosti Zahrada Čech s.r.o. Bc. Michaela Mokrá.
Venkovské trhy na Zahradě Čech tak v termínech od 20. do 21. června a od 4. do 5. července neproběhnou. Všem prodejcům i návštěvníkům, kteří výstaviště Zahrada Čech navštívili a podpořili, patří veliké poděkování. Doufáme, že se se všemi opět setkáme od 11. do 19. září na podzimní Zahradě Čech. Při plánovaní Zahrady Čech budou dodržována pravidla aktuálních nařízení vlády. Akce bude splňovat všechna potřebná hygienická opatření.

Kam dnes na oběd

SMETANOVÁ POLÉVKA Z BĚLOMASÝCH RYB39 Kč
PLNĚNÁ KUŘECÍ PRSA s rajčaty, mozzarellou, bazalkou, rajčatovou omáčkou a opečenými brambory149 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu