Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Den otevřené lodě Florentina

Prohlédněte si luxusní hotelovou loď Florentina na Lodním náměstí

Hotelová loď Florentina kotvící v přístavišti na Lodním náměstí v Litoměřicích pořádá v neděli 31. května od 10 hodin „Den otevřené lodě“. Máte jedinečnou příležitost si unikátní luxusní plavidlo na vlastní oči prohlédnout. Florentina slouží jako plovoucí hotel a nabízí svým hostům netradiční a komfortní ubytovací služby.
Návštěvníky, kteří poslední květnovou neděli dorazí, čeká rozmanitý program. Těšit se mohou na prohlídku lodních kajut, salonku, sluneční paluby, restaurace, kormidelny či technického zázemí lodi. Prohlídka sluneční paluby a restauračních prostor bude volná, návštěvník zde zůstane dle libosti a může posedět. Hosté budou mít možnost dát si drink či zakoupit drobné občerstvení, na terase se bude také grilovat. Komentované prohlídky kajut či technického zázemí nejsou časově určeny, probíhat mají spontánně v menších skupinkách v závislosti na příchozích.
Florentina slouží jako „boat hotel“ a nabízí několik druhů plaveb. Mimo to provozovatelé poskytují také možnost svatebních hostin, narozeninových oslav či firemních večírků. Začátek akce „Den otevřené lodě“ je plánovaný na 10. hodinu, skončí do 20. hodiny.

Kam dnes na oběd

BÍLÁ ZELNÁ S KLOBÁSOU30 Kč
LISTOVÝ SALÁT S ROASTBEEFEM s koriandrovou majonézou, dijonskou hořčicí a bílou ředkví129 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu