Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Nové propagační předměty Litoměřic koupíte i v e-shopu

Chcete mít památku na Litoměřice, historické město ležící na soutoku řek Labe a Ohře? Potřebujete pro někoho dárek a nemůžete přijet na návštěvu?  Právě pro vás spouští v těchto dnech infocentrum městského úřadu službu, kterou je elektronický prodej zbrusu nových propagačních předmětů prostřednictvím e-shopu. Jejich předností je nejen moderní design, ale i praktičnost, jedinečnost a příznivé ceny. Design byl tvořen v souladu s novým grafickým vizuálem města, který nahradil loni platný vizuál tvořený u příležitosti 800. výročí Litoměřic.
„Pro letošní turistickou sezónu, která s ohledem na epidemiologickou situaci bohužel nemohla být slavnostně zahájena, jsme připravili celou řadu nových propagačních předmětů. Kromě tří druhů triček jsou to i barevně sladěné kšiltovky, nákrčníky, látkové tašky, dále dvojdílné čajové soupravy, hrnky, zápisníky, píšťalky nebo třeba podsedáky vhodné do letního kina nebo na koncerty a mnoho dalšího. Věříme, že každý si vybere,“ říká vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Eva Břeňová.
V loňském roce zahájená spolupráce s místními podnikateli pokračuje i v letošním roce. Ke koupi proto opět jsou v infocentru vynikající lanýže, čokoládová lízátka a další zboží z Čokolabu, dárkové balení piv s logem města od Biskupského pivovaru nebo vína s etiketou litoměřických panoramat z Vinařství Pod Sedlem.
Zboží lze za příznivé ceny zakoupit přímo v infocentru (v přízemí radnice), které je od pondělí již opět v provozu, nebo prostřednictvím e-shopu. „Z pohodlí domova si projděte nabídku, nakupte a zásilku odešleme na uvedenou adresu. Věříme, že i tato forma prezentace přispěje k rozhodnutí lidí navštívit město Litoměřice,“ uvedl pracovník infocentra Ondřej Přecechtěl. Využití služby je velmi jednoduché. E-shop se stal součástí facebookové stránky Litoměřice Srdcem, kde má vlastní záložku. https://www.facebook.com/pg/litomericeinfo/shop/

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu