Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

MHD se 1. května opět rozjede

Městská autobusová doprava v Litoměřicích počínaje 1. květnem obnoví svůj provoz. Rozhodli o tom dnes radní města a jeho krizový štáb. Návrat do běžného stavu tedy má být s ohledem na zvolený termín postupný, protože první květnový den je státní svátek, po kterém následuje víkend.
„Pochopitelně se tak stane v případě, že nedojde ke zhoršení epidemiologické situace, což, jak věříme, nenastane,“ upozornil v této souvislosti starosta Ladislav Chlupáč.
Provoz se bude řídit zpřísněnými hygienickými opatřeními. Dopravce, tedy společnost Autobusy Karlovy Vary, je na rozjezd MAD již nyní připraven. Autobusy byly dezinfikovány a řidiči budou vybaveni dostatečným množstvím ochranných pomůcek. Nastupovat budou cestující zadními dveřmi.
Provoz MAD byl v Litoměřicích dočasně přerušen 17. března s ohledem na epidemiologický vývoj a snahu udržet nejen starší obyvatele v domácím prostředí.

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu