Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Pátý den oslav představil dvě století, tančilo se a zpívalo

Ve znamení nezapomenutelných vystoupení se nesl i pátý den oslav města. Děti opět perfektně ztvárnily dvě století, tentokrát devatenácté v podání ZŠ Havlíčkova a dvacáté, které představila ZŠ Na Valech. Za své výkony, mnoho měsíců trénování, úžasné kostýmy a kulisy, žáci získali zasloužený potlesk diváků.

 

S velmi kladným ohlasem se setkali i další vystupující, spolek K.R.A. Litoměřice, kde své taneční vystoupení předvedly maminky s dětmi v šátku. Ani dnes nechyběl hudební večer, který odstartovalo vystoupení chlapeckého pěveckého sboru Páni kluci, následované zpěvem mužského sboru Páni z Kalicha. Indie folk a underground pak rozezněl náměstí v podání kapely Pepek a Námořník, večer zakončila poprocková skupina Nestel Postel.

Zítra večer se můžeme těšit na významnou hudební událost, rozhodně si nenechte ujít Velký letní koncert Litoměřického festivalového pěveckého sboru s Teplickou filharmonií.

Fotogalerie ZDE

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu