Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Okruh církevních památek zve k návštěvě osmi míst

Poslední červnové úterý, 25. června, opět otevřou své brány pro turisty i některé kostely v rámci již tradičního produktu „Okruh církevní památky“. Za jeden voucher v hodnotě 150 Kč budou moci turisté až do 15. září vždy od úterý do neděle navštívit osm památek. Na Mírovém náměstí půjde o vyhlídku Kalich, stálou expozici Severočeské galerie výtvarného umění, Diecézní muzeum, kostel sv. Jakuba, kostel Všech svatých a sousední kostel Zvěstování Panny Marie. Na Dómském pahorku pak okruh mohou zakončit prohlídkou katedrály u sv. Štěpána s vyhlídkovou věží.

Role průvodců se i tentokrát ujmou studenti historie Univerzity Karlovy. Voucher na všech osm památek bude možné zakoupit v litoměřickém infocentru, v kostele Všech svatých nebo v katedrále sv. Štěpána. Objekty budou přístupné buď po předložení zakoupeného voucheru nebo po zaplacení jednorázového vstupného do každého objektu. Za každé tři vstupy budou moci návštěvníci opět čerpat zdarma odměnu v podobě třetinky piva nebo limonády v Biskupském pivovaru U sv. Štěpána nebo si vychutnat kávu v hodnotě 50 Kč dle vlastního výběru ve Fér Kafe v parku Václava Havla. Na každý voucher je možné čerpat dvě odměny.

Radana Kubíčková, Destinační agentura České středohoří

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu