Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice se právě prezentují na výstavě Regiony České republiky 2019

Litoměřice se prezentují na osmnáctém ročníku výstavy měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center na výstavišti v Lysé nad Labem. Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu jsou návštěvníkům na stánku k dispozici od dnešního dne až do soboty.
Vystavovatelé představí kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou škálu výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. „Díky výstavě máme možnost sbírat inspiraci a setkat se s kolegy z oboru. Návštěvníky zároveň zveme na letošní oslavy 800. výročí města, ale i na akce našich partnerů, jako je například Zahrada Čech,“ uvedla vedoucí odboru Eva Břeňová. Na stánku Litoměřic mají návštěvníci možnost ochutnat i vína Klášterních vinných sklepů Litoměřice.
Litoměřice se letos již účastnily mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu se chystají i na mezinárodní veletrh ITEP. Město se dále prezentuje prostřednictvím Destinační agentury České středohoří, která se účastní i zahraničních veletrhů.

Fotogalerie

fotografie

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu