Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Zapojte se do soutěže Máchovou stopou 2019

Nechte se inspirovat osmisetletou historií královského města Litoměřice. Zapojte se do literární soutěže na téma „800 let – tam i zpět“. Jedenáctý ročník „Máchovou stopou“ vyhlásila Knihovna K. H. Máchy v Litoměřicích 1. dubna.
Jak se můžete zúčastnit? „Volný prozaický útvar na téma „800 let – tam i zpět“ rozsahu maximálně dvě strany A4 lze přihlašovat ve třech kategoriích – žáci ZŠ, studenti SŠ a dospělí. Příspěvky zasílejte od 1. května do 10. září na e-mail machovoustopou@seznam.cz. Text musí být ve formátech .doc nebo .odt. nikoli .pdf. V závěru nezapomeňte uvést kategorii, celé jméno, e-mail, poštovní adresu a telefonické spojení,“ popsal pravidla soutěže Petr Bašus, její administrátor a učitel na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích.
Vyhodnocení soutěže, nad kterou převzal patronát starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč, proběhne 16. listopadu. Texty budou hodnotit Petr Bašus, Adam Krupička, lektor tvůrčího psaní, literární historik, spisovatel a pedagog UJEP, Jiří Imlauf, pedagog Gymnázia Roudnice nad Labem, hudebník a básník. Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách Knihovny K. H. Máchy (https://www.knihovnalitomerice.cz/projekty/m%C3%A1chovou-stopou/).

Fotogalerie

fotografie

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu