Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Odemkněme Labskou stezku společně

Destinační agenturou České středohoří zve na Jarní odemykání Labské stezky. Letos se akce uskuteční 13. dubna na Střeleckém ostrově v Litoměřicích a je vhodná pro děti i dospělé. Cyklisté zde dostanou možnost využít bezplatného základního servisu a diagnostiky kol. Pro děti bude přichystán skákací hrad a modelová cyklostezka, na které se dozvědí, jak se na stezce chovat a jaká zde platí pravidla. Samozřejmostí je hudební a kulturní program.
Akce bude letos uspořádána ve větším rozměru -  v Litoměřicích, v Ústí nad Labem a v Děčíně ji propojí ve stejný den cyklojízda. Cyklisté mohou zvolit organizovanou cyklojízdu, která začíná v Litoměřicích v 10 hodin, nebo se vydat individuálně ve svém tempu. Všichni účastníci, kteří se vyfotí na všech třech místech, pak získají hodnotné ceny.
A jak se dostat na začátek cyklojízdy do Litoměřic anebo naopak z Děčína domů? Cyklisté mají možnost využít speciální linky cyklobusu, která je dopraví na start cyklojízdy a také po cyklojízdě zpět do Litoměřic či Ústí nad Labem. Cyklobus bude jezdit zdarma, ale je nutné si své místo včas rezervovat na www.stredohori.cz/rezervace. Bližší informace k celé akci a také k cyklojízdě najdete na facebookové události akce Jarní odemykání Labské stezky.

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu