Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice se prezentují na veletrhu cestovního ruchu v Praze

Litoměřice se prezentují na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2019. Na holešovickém výstavišti v Praze se představují v samostatném stánku nedaleko vstupu do hlavního pavilonu. Osmadvacátý ročník Holiday World, největší akce svého druhu ve střední Evropě, probíhá od dnešního dne až do neděle.
Litoměřický stánek je letos dvakrát větší než v minulých letech. Pracovníci Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu MěÚ Litoměřice nabízejí nejrůznější propagační materiály nejen města, ale i jeho místních partnerů, jako jsou například Zahrada Čech, Klášterní vinné sklepy Litoměřice, Galerie marionet, Dílna ručního papíru či muzeum Křišťálový dotek. „Návštěvníkům zde také představujeme nové upomínkové předměty vydané u příležitosti letošních oslav 800. výročí města. K návštěvě Litoměřic je zveme i prostřednictvím pestrého programu akcí, které se budou konat od jara po téměř celý rok,“ uvedla vedoucí odboru Eva Břeňová s tím, že více informací k oslavám zájemci naleznou na webových stránkách města http://www.litomerice.cz.
Po celý čtvrtek a v pátek do 14 hodin je veletrh určen pro odborníky v oblasti cestovního ruchu. Páteční odpoledne a víkendové dny patří veřejnosti laické. Více informací o akci naleznete na webových stránkách Holiday World (http://www.holidayworld.cz/).

Fotogalerie

fotografie

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayOblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu