Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Míšeňští úředníci pracovali v Litoměřicích

Vedení radnice města Míšeň uskutečnilo své letošní první neveřejné zasedání v partnerském městě Litoměřicích. Dvoudenní jednání, kterého se zúčastnili primátor města Olaf Raschke, tamní vedoucí odborů a radní, proběhlo 1.-2. února v hotelu Koliba.

V pátek dopoledne část účastníků navštívila rozhlednu Kalich, zajímali se o stavební projekty, které město plánuje uskutečnit, ale také o projekty, které již byly realizovány. Některé z nich, jako např. park Václava Havla, objekt nové tržnice a hrad také navštívili.

Odpoledne pak starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč účastníky pozdravil a zároveň i pozval na oslavy 800. výročí založení města. Při té příležitosti předal primátorovi Raschkemu tričko s logem tohoto výročí.

Oba představitelé měst se dohodli na výměně informací o chystaných akcích. Míšeňští se zajímali především o tradiční akce na výstavišti Zahrada Čech.
Míšeňská návštěva ukázala, že partnerství mezi Míšní a Litoměřicemi uzavřené v roce 1996 je stále živé a aktivní.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem ,zelí ,restovaná cibulka 123 Kč
Maďarský guláš s houskovými knedlíky 145 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu