Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Výstava v hale nemocnice je oslavou desetiletého výročí

Po celý měsíc únor budou mít pacienti, návštěvníci a zaměstnanci litoměřické nemocnice možnost zhlédnout fotografie členů fotoklubu FoTOP ze slovenských Topolčianek. Výstava s názvem „Deset let fotoklubu Topolčianky“ byla v hale nemocnice instalována první únorový den. Celkem čtrnáct vystavujících topolčanských fotografů oslavuje krásnými snímky, přírody, krajiny a dalších zajímavostí kulatých deset let své činnosti.


„Topolčianští nevystavují v Litoměřicích poprvé. Začalo to už v roce 2011 v Máchově divadle a ve fotogalerii v nemocnici, další výstavy následovaly v letech 2013 a 2015,“ přiblížil spolupráci Petr Hermann z litoměřického spolku fotografů FotoporoT, se kterým topolčianští fotografové dlouhodobě spolupracují, a doplnil, že vystavované fotografie byly již prezentovány v říjnu loňského roku v galerii litoměřického Hradu.


Fotoklub FoTOP vznikl v lednu 2009 jako neformální sdružení lidí se společným zájmem o fotografii. Už na podzim toho roku uspořádali jeho členové první autorskou výstavu v prostorách kulturního domu v Topolčiankách a o rok později zorganizovali 1. mezinárodní výstavu fotografií pod názvem „Príroda a krajina“, které se zúčastnili i členové fotoklubu ze spřátelených Litoměřic. (nk)

Tiskovou informaci připravila: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality
Foto: N. Křečková

Kam dnes na oběd

Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem ,zelí ,restovaná cibulka 123 Kč
Moravský vrabec s listovým špenátem,bramborové knedlíky 129 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu