Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Fotosoutěž k Českému středohoří pomalu vrcholí

Fotosoutěž Život a cestovní ruch v Českém středohoří jde do finále. Dnes v Hradu Litoměřice zasedala odborná porota složená z profesionálních a amatérských fotografů, aby vybrala nejzdařilejší snímky.

„Letos bylo přihlášeno celkem 58 fotografií, z toho 21 v šesti sériích, od 14 autorů,“ informoval Petr Hermann, předseda komise a litoměřický zastupitel. V 7. ročníku soutěže došlo ke změně pravidel. Byla vyhlášena pouze jedna kategorie, která je společná pro jednotlivé snímky i série. „Hodnotím podle pocitu, jak na mě fotka působí a jak se mi líbí,“ sdělil František Janovský, zkušený fotograf a člen sedmičlenné hodnotící poroty.

Fotosoutěž pořádá skupina FotoporoT ve spolupráci s městem Litoměřice každé dva roky. Vyhlášení vítězů, které je zároveň vernisáží výstavy nejlepších snímků, se uskuteční 3. listopadu ve 14 hodin v hradní galerii. Výstava potrvá až do 28. listopadu. V lednu ji mohou zájemci zhlédnout v hale litoměřické nemocnice.

Kam dnes na oběd

GULÁŠOVÁ POLÉVKA30 Kč
KRÁLIČÍ ROLÁDA s žemlovo-játrovou nádivkou, pečenou kořenovou zeleninou, bramborovým pyré a salátkem149 Kč
Šťavnaté uzené maso s bramborovou kaší,okurka 99 Kč
Drůbeží vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky 35 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada ČechLitoměřický hrozenMapy.cz

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu