Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Autosalon opět představí novinky z motorismu

Druhý květnový víkend bude na Zahradě Čech jako již tradičně patřit motorismu. Ve dnech 11. až 13. května se na výstavišti v Litoměřicích uskuteční oblíbený Autosalon na Zahradě Čech. Letošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, zajímavou nabídku ojetých vozů, mezinárodní přehlídku historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program.

Návštěvníci se jistě budou mít na co těšit. Litoměřické výstaviště hlásí plnou obsazenost v sektorech A i B, a to jak v pavilonech, tak i na venkovní ploše. „Prestiž Autosalonu se nám daří každoročně zvyšovat, o čemž svědčí také ohlasy návštěvníků i vystavujících z předešlých let. V loňském roce například navštívilo tuto třídenní výstavu na 16 tisíc návštěvníků, což je oproti roku 2013 téměř dvojnásobek. I v letošním roce se budeme snažit návštěvníkům představit nové značky a modely vozů, zejména pak takové, které nejsou běžně k vidění“ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.

Zúčastněné autosalony návštěvníkům představí to nejlepší ze své nabídky. K vidění bude Škoda Octavia RC s novým faceliftem. Porovnání se dočkají modely Karoq a Kodiaq v rámci testovacích jízd. V průběhu soboty a neděle se v roadshow předvede Volkswagen T-ROC. Dále příchozí uvidí šestou generaci modelu Polo či užitkového VW Caddy. Kia přiveze svůj crossover Stonic. Chybět nebude ani crossover od Mitsubishi Eclipse Cross. Automobilová společnost Ford ukáže nové modely osobních vozů Fiesta a Focus, dále SUV EcoSport, které v sobě spojuje kombinaci užitkového a osobního vozu a užitkový Custom. Návštěvníci si prohlédnou také vlajkovou loď celé značky Ford Mustang. Mezi vystavovanými motocykly se ukáže např. Yuki 250i Manxcafe. Novinky se objeví také mezi nákladními vozidly. V loňském roce oživil výrobu tradiční značky AVIA modernizovaný model D120 v emisní třídě EURO 6. Příchozí uvidí také nové nákladní vozidlo Eurocargo a nový dodávkový automobil Daily od značky IVECO. Chybět nebude ani zemědělská a strojní technika, ojeté vozy a automobilové doplňky.

Text: Michaela Bubeníčková, Radka Jakovcová

Kam dnes na oběd

POLÉVKA MINESTRONE s čerstvou restovanou zeleninou a čerstvými lístky bazalky65 Kč
HORT VIOGNIER 2015 doporučujeme skleničku bílého vína z vinařství HORT s jemnou ovocnou příchutí75 Kč
Moravský vrabec s listovým špenátem,bramborové knedlíky 139 Kč
Moravský vrabec se zelím a houskovými knedlíky 139 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu