Litoměřice-info.cz  >  Služby  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Infocentrum propaguje i litoměřická vína

V nové turistické sezóně přichází infocentrum města Litoměřice se zajímavou nabídkou – omezeným prodejem vín pocházejících z Klášterních vinných sklepů Litoměřice.
V rámci propagace lokálního vinařství jsou v informačním centru na Mírovém náměstí vystaveny 4 vzorky vín, a to Rulandské šedé a bílé, Tramín a Modrý portugal. „Cílem je upozornit turisty na produkty místního vinařství a pomoci s jeho propagací,“ uvedla vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová.
Klášterní vinné sklepy Litoměřice zaznamenaly v uplynulých dnech velký úspěch. Ryzlink rýnský, jakostní odrůdové víno, ročník 2016, získal zlatou medaili pro nejvýše hodnocené české víno v soutěži Vinařské Litoměřice 2018. Dále v hodnocení uspělo i litoměřické Rulandské bílé, pozdní sběr, ročník 2015, jež bylo oceněno stříbrnou medailí.
Litoměřické vinařství sídlí v prostorách bývalého dominikánského kláštera a je možno si zde domluvit degustaci i prohlídku.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

HOVĚZÍ VÝVAR SE ZELENINOU30 Kč
GRILOVANÉ KUŘECÍ PRSÍČKO na salátu z černé čočky, sušených rajčat a bylinek s parmazánovým chipsem149 Kč
KACHNÍ STEHNA se zelím a houskovými knedlíky129 Kč
150g KOVÁŘ steak z vepřové krkovice potíraný česnekem s nivou a uzenou slaninou vč. přílohy134 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?Oblastní muzeum v LitoměřicíchZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu