Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Fotograf Jindřich Štreit na hradě

V pátek 9. března v 16.30 hod. se v prostorách litoměřického hradu uskuteční vernisáž výstavy Jindřicha Štreita, jednoho z nejvýznamnějších současných českých fotografů. Výstava s názvem 'Kde domov můj' potrvá do 4. dubna 2018. Tématem jsou lidé bez domova...

Po vernisáži, na které autor přislíbil účast, zhlédnou zájemci unikátní dokument „Na tělo“. Film natočila režisérka Libuše Rudinská jako sondu do života fotografa.

Jindřich Štreit připravil během svého života více než 1200 autorských výstav, vydal 35 knih, mnoho dalších publikací a katalogů. Účastnil se řady dokumentárních projektů po celém světě. Je zastoupen v nejvýznamnějších sbírkách u nás i v zahraničí. A stále ještě se podílí na výchově mladých fotografů jako pedagog na Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity.

Vstup na výstavu je zdarma.                                                                                                               Hrad je pro veřejnost otevřený denně:  pondělí až pátek 8:00 - 19:00 hod., sobota 9:00  - 19:00 hod., neděle 9:00 - 15:00  hod.

 

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu