Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřicko v Brně

Destinační agentura České středohoří se letos poprvé zúčastnila veletrhu cestovního ruchu GO-REGIONTOUR v Brně, jehož 28. ročník se konal ve dnech 18. – 21.1., a vyzkoušela tak zájem o destinaci České středohoří na Moravě. Destinace byla prezentována několika  druhy tištěných materiálů – nové mapy pro turisty a cyklisty, které agentura připravila na začátku letošního roku, aktuální brožurou Handbuch Labské stezky, Deníkem Českého středohoří, trhacími mapami,  detailní nabídkou i oblasti Podřipsko (mapa a letáky) a měst Litoměřice a Terezín. K dispozici byli i obecné letáky Labské stezky a Českého středohoří s tipy na aktivity, dopravu a výlety včetně tištěné pozvánky na tři vinařské akce, které Destinační agentura České středohoří spolupořádá. K dispozici byli i materiály ÚK – Brána do Čech č. 5 – 6 a tipy na vybrané rozhledny, vrcholky a pamětihodnosti Českého středohoří.
O všechny materiály byl velký zájem a polovina tiskovin byla již v sobotu rozebrána ( cca 700 ks letáků a brožur, 750 ks skládacích map a 150 trhacích map a další). Poptávka byla po uceleném materiálu s nabídkou ubytování a zážitků, který bychom rádi do začínající sezóny připravili.

Čtvrtek patřil odborné veřejnosti, kdy jsme uskutečnili i několik oborných schůzek a převzali cenu. Zbylé dny pak široká veřejnost. Díky zajímavým přednáškám a kulturnímu programu celého veletrhu byla návštěvnost vysoká – největší v sobotu.

Prezentaci bychom v příštím roce rádi zopakovali.

Kam dnes na oběd

Žampionové výpečky, bramborové placky, jablečné zelí110 Kč
Krémová česnečka35 Kč
Zvěřinový kaldoun s nudlemi a játrovými knedlíčky 
Špagety AGLIO OLIO s rukolou119 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440
e-mail: info@litomerice.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu