Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice se prezentovaly na veletrhu ITEP 2017

Centrum cestovního ruchu Litoměřice reprezentovalo město Litoměřice na veletrhu cestovního ruchu ITEP 2017, který se konal v Plzni ve dnech 21. až 23.září .

ITEP je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice a jeho návštěvnost každoročně stoupá. Letošní třináctý ročník se nesl ve znamení baroka a zúčastnilo se ho okolo 120 vystavovatelů. Pro 13 tisíc návštěvníků byl připraven i zábavný doprovodný program. Královské město Litoměřice zvalo na prohlídku barokních skvostů i dalších památek ve městě, nabízelo tipy na výlety, ubytování.  Marie Ouborná a Dominik Faustus ve výstavním stánku seznamovali návštěvníky s novinkami v oblasti cestovního ruchu ve městě a zodpověděli řadu dotazů zájemcům plánujícím návštěvu Litoměřic.  Na stánku byla k dispozici také široká nabídka propagačních materiálů.

„Účast na veletrhu je skvělou příležitostí nejen k propagaci města Litoměřice, ale také k navázání kontaktů a objevení nových trendů k dalšímu rozvoji cestovního ruchu“, zhodnotila ředitelka CCR Litoměřice Anna Matulová.

Kam dnes na oběd

Svíčková na smetaně, houskové knedlíky,brusinky105 Kč
Vepřové medailonky s houbovou omáčkou, rýže 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu