Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice ve filmu se budou prezentovat na konferenci Stop and Stay

Ve dnech 26. a 27. dubna proběhne v Klášterci nad Ohří již devátý ročník konference o cestovním ruchu Stop and Stay s podtitulem Voda, kolo, film spojuje…. Sérií přednášek má konference přispět k předání inspirací, námětů i nových poznatků nejen mezi odborníky zabývajícími se cestovním ruchem. Centrum cestovního ruchu Litoměřice bude prezentovat Litoměřice v rámci třetího tematického bloku s přednáškou 'Litoměřice ve filmu'. A že mají Litoměřice co nabídnout. Vždyť Páni kluci utíkali ze školy přes zeď do Svatojiřské ulice v Litoměřicích. První štace Cirkusu Humberto dovedla Vendelína až na Dómské náměstí. Po Máchových schodech utíkali Dva lidi v zoo se zaměněným kočárkem. Básníci Šafránek se Sahulákem čekali na zázrak na Rybářském náměstí. Jiří Mádl alias Petr Kovář se probudil včera na litoměřickém gymnáziu. A to je pouze malá ukázka toho, co se v Litoměřicích natáčelo. 

Konferenci pořádá již počtvrté Destinační agentura Dolní Poohří. Postupně se zastavila v Žatci, Kadani a Lounech. Rodištěm konference jsou ovšem Litoměřice. První až pátý ročník pořádaný Centrem cestovního ruchu Litoměřice se konal v letech 2009-2013 v rámci projektu přispívajícího k rozvoji cestovního ruchu v regionu pod názvem „Litoměřice známé před i za svými hradbami“.

Kam dnes na oběd

Hovězí na česneku, bramborové knedlíky, špenát 105 Kč
Kuřecí steak s kukuřičným klasem, šťouchané brambory 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu