Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Prázdninová soutěž s Českou televizí v Litoměřicích začíná

Hledáte pro své děti v době letních prázdnin zábavu a zajímavé vyžití? Zapojte se společně s nimi do celorepublikové hry a staňte se tajnými agenty.  Soutěž České televize, probíhající  od 1. července do 28. srpna, která navazuje na úspěšnou soutěž pro děti  „Zachraňte duhu“, organizuje  v Litoměřicích Centrum cestovního ruchu prostřednictvím jím provozovaného infocentra.

Smyslem hry je vybídnout malé i velké diváky ČT k prázdninovým výletům. Děti mají za úkol zastavit spolu s rodiči rebelující roboty, kteří chtějí ovládnout svět. K tomu je potřeba vyrazit na tři výlety a na nich získat tajná hesla. „Po republice je síť zhruba 160 míst, kde mohou rodiny s dětmi získat unikátní heslo do hry. Jedním z takových míst je i naše turistické informační centrum,“  uvedla Hana Mildová, vedoucí litoměřického infocentra, kde zájemci obdrží  soutěžní  list s heslem a tajenkou, která je provede městem Litoměřice.

K úspěchu v prázdninové hře je třeba získat alespoň tři herní kódy, které každý soutěžící obdrží  z letáku:  modré heslo na hradech či v muzeích, žluté heslo – z turistických informačních center a  zelené heslo z kešky ukryté v přírodě.

Mapa všech zapojených institucí a kešek je od 1. 7. k dispozici na www.decko.cz/div.

Pravidla hry

 

Kam dnes na oběd

Pečená krkovice s bramborami a kořenovou zeleninou na rozmarýnu99 Kč
Špíz z mečouna, šťouchané brambory, citronová omáčka 129 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu