Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Jaro se ptá, co jsme dělali v zimě ……

Zimní čas turistice moc nepřeje, ale na informačním centru se nenudíme ani v těchto měsících. Turistická sezona začíná oficiálně v květnu, ale už nyní je třeba se na ni připravit. Aktualizují se údaje na webových stránkách i v tištěných materiálech. Připravujeme nové propagační materiály a rozšiřujeme sortiment upomínkových předmětů, abychom jako každý rok přichystali novinky pro naše návštěvníky. Kromě škály nejrůznějších předmětů s motivem Litoměřic se můžeme pochlubit širokou nabídkou knih o Litoměřicích, vč. reprezentativních publikací, které jsou oblíbené jako dárek při cestách do zahraničí.

I v zimních měsících navštěvují infocentrum desítky lidí, pro které zajišťujeme veškeré dostupné služby.  Turisté z tuzemska i ze zahraničí chtějí pomoci s orientací ve městě, poradit, co navštívit, co nesmějí minout, chtějí doporučit restauraci či ubytování, žádají i informaci, který podnik navštívit, aby nepropásli fotbal.  Početnou klientelu informačního centra tvoří ale i místní obyvatelé, kterým bezplatně poskytujeme řadu informací a služby, které jinde nenajdou. Přístup k internetu,  místním periodikům, kopírování, Wi-Fi, přehled o kulturním dění i sportovním vyžití, jízdní řády patří dnes už k samozřejmostem v naší nabídce. Zjednodušeně řečeno – kdokoli si s čímkoliv neví rady, navštíví infocentrum. Můžeme konstatovat, že s většinou dotazů jsme si vždy poradili. Nutno také dodat, že i jakoukoliv nespokojenost či výtky k čemukoliv lidé řeší u nás. Spolupracujeme nyní také s nejrůznějšími domácími i zahraničními společnostmi, které organizují zájezdy do Litoměřic a pomáháme jim připravit program pro jejich klienty.

Důležitá je pro nás i spolupráce s místními  podnikateli a subjekty, kteří mají co nabídnout v oblasti cestovního ruchu.  Mají u nás možnost bezplatné propagace svých služeb a aktivit – na webových stránkách, formou propagačních materiálů, letáků atd. umístěných v infocentru či na stánku CCR na výstavách na Zahradě Čech, kde provozujeme v rámci výstav stánek, i na veletrzích cestovního ruchu, kterých se také zúčastňujeme. Úspěšná byla naše účast na posledním z nich, kterým byl Holiday World v Praze, kde jsme propagovali nejen to nejlepší z Litoměřic, ale právě i místní podnikatele.

Činnost našeho informačního centra je zaměřena na propagaci města Litoměřice, jeho zajímavosti a aktivity, které jsou využívány nejen turisty z tuzemska i zahraničí, ale i jeho obyvateli. Snažíme se o to, aby každý návštěvník se cítil u nás dobře, aby si z Litoměřic odvážel ty nejlepší dojmy. A aby se také často a rád do Litoměřic vracel. A to se daří.

Autorka: Hana Mildová, vedoucí Informačního centra Litoměřice

Kam dnes na oběd

Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč
Steak z mečouna, máslový kuskus ,citronová omáčka 131 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu