Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice měly vlastní zastoupení na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze

Jako historické město s řadou unikátních památek a rozmanitými kulturními akcemi se na samostatném stánku hned u vstupu do hlavního pavilonu uvedlo na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World město Litoměřice. Prezentovali ho zde od 18. do 21. února pracovníci Centra cestovního ruchu Litoměřice. Holiday World je největší akcí svého druhu v Evropě. Návštěvníci nalezli na stánku Litoměřic nejen propagační materiály města, ale i jeho partnerů, jako je například Zahrada Čech, jejíž jubilejní 40. ročník zahradnického veletrhu se letos uskuteční. Pozornost kolemjdoucích poutalo i dobové oblečení jedné z pracovnice CCR, jež rozdávala letáčky s přehledem akcí (foto dole), které budou v Litoměřicích pořádány v souvislosti s králem Karlem IV., jehož 700. výročí narození si letos připomínáme.

„Kromě prezentace historie a současnosti města před veřejností byl veletrh i významnou příležitostí k navázání nových kontaktů se subjekty, které podnikají v oblasti cestovního ruchu, nebo s organizátory nejrůznějších akcí, například kongresového typu,“ poukázal na smysl účasti starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč, jenž se v pátek čtyři dny trvajícího veletrhu osobně účastnil (viz úvodní foto).

Tiskovou zprávu zpracovala Ing. Bc.Eva Břeňová, tisková mluvčí Města Litoměřice

Fotogalerie

fotografie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Pečená sekaná, bramborová kaše, kyselá okurka 85 Kč
Steak z krkovice s ovocným přelivem, americké brambory 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu