Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Aukce děl vynesla Diakonii půl milionu korun

Se šarmem sobě vlastním, humorem a notnou dávkou energie se 6. listopadu v sále hradu zhostily herečky Chantal Poullain a Bára Hrzánová role licitátorek. Diakonie Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích zde totiž pořádala již 21. ročník společenského večera spojeného s aukcí amatérských výrobků klientů Diakonie, ale i děl profesionálních výtvarníků.
   Aukce, které se aktivně zúčastnil také místostarosta Litoměřic Pavel Grund, řada obyvatel města a hostů, nakonec vynesla 404 tisíc korun. Díky dalším dárcům, mezi nimiž byla i nadace Archa Chantal, která darovala 50 tisíc korun, však byla výsledná částka navýšena až na 554 tisíc korun.  „Využijeme ji na nákup nového auta pro klienty Diakonie,“ konstatoval s výsledkem aukce i atmosférou večera spokojený Zdeněk Bárta, člen představenstva Diakonie ČCE v Litoměřicích, který stál u zrodu benefičních večerů pořádaných Diakonií.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč
Vepřové medailonky s pepřovou omáčkou, tagliatelle 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu