Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

KAM V LITOMĚŘICÍCH A OKOLÍ O VÍKENDU 17. - 18. ŘÍJNA

Gastro Food Fest 2015

Na výstavišti Zahrada Čech se uskuteční již 3. ročník festivalu dobrého jídla a pití Gastro Food Fest. Stánky s těmi největšími světovými delikatesami budou umístěny jak v pavilonech (pavilon H a pavilon A) tak i pod širým nebem.

 

Více informací včetně podrobného programu naleznete na webu Gastro Food Festu ZDE
Událost můžete sledovat také na facebooku, kde jsou každý den uveřejňováni prodejci, šéfkuchaři a nabízené lahůdky – ZDE

 

6. divadelní benefice ochotnických sborů

Šestá divadelní benefice připravila na nadcházející víkend dny plné divadelních pohádek a představení. V sobotu se v Divadle K. H. Máchy budou hrát hned dvě pohádky – Čarodějnická pohádka (od 10:00, vstupné 50 Kč) a Hrášková pohádka (od 14:00, zdarma), stejně tak dvě představení – Sen noci svatojánské (od 17:00, vstupné 100 Kč) a Boum, boum Pierre! (od 20:00, vstupné 100 Kč). Zároveň je na sobotní večer připraven doprovodný program. V divadelní kavárně můžete být zapojeni do projektu Autoteatro a stát se tak hercem i divákem najednou. V Music baru Baronka se od 20:00 představí Duben v pěsti, Kadé Chim a Tantalos.

Neděle bude patřit loutkové pohádce O dobrém jídle aneb když dobře baštíš (od 14:00, vstupné 50 Kč) a divadelnímu představení Válka ve třetím poschodí (od 17:00, vstupné 100 Kč). Zároveň bude v Divadle K. H. Máchy v neděli od 17:00 slavnostně předán šek v podobě výtěžku ze vstupného, který poputuje na doučování a volnočasové aktivity dětí v náhradní rodinné péči.

Více informací o pohádkách i představeních naleznete na webových stránkách benefice ZDE
Vstupenky je možné zakoupit i na webu Městských kulturních zařízení ZDE

 

Cargo Gallery

Plující galerie Cargo Gallery, která v těchto dnech kotví v litoměřickém přístavišti (ul. Velká Mlýnská), zve na koncert britského písničkáře Justina Lavashe. Koncert začíná ve 20:00 a vstupné činí 150 Kč.

Více informací naleznete na webu galerie ZDE

 

Kalich arena – bruslení zdarma

V rámci kampaně Dny zdraví bude tuto sobotu od 11:00 do 12:30 pro klienty VZP opět bruslení zdarma.

Více informací o kampani Dny zdraví a konaných akcích naleznete ZDE

 

Bleší trh v Lovosicích

Rodinné centrum Mozaika pořádá ve dnech 16. - 18. října BLEŠÍ TRH dětského oblečení, hraček, knih i potřeb. Akce se uskuteční v Centrální školní jídelně v Lovosicích.

Více informací o trhu naleznete ZDE

 

Zubrnice – Podzim na vesnici a zubrnická dráha

Ve skanzenu v Zubrnicích máte o tomto víkendu jedinečnou příležitost vyzkoušet si staré zemědělské práce a řemesla – mletí mouky ve mlýně, výmlat obilí cepem, výrobu másla a sýrů, spřádání na kolovratu a mnoho dalších. Na akci Podzim na vesnici bude navíc jezdit z Ústí nad Labem Střekov historický vlak Zubrnické museální železnice.

Jízdní řád a zároveň více informací o vláčku naleznete ZDE
Více informací o akci Podzim na vesnici naleznete ZDE

Kam dnes na oběd

Hovězí nudličky z roštěné na houbách, rýže 129 Kč
Míchaný salát s kuřecím masem vejcem a krutonky 99 Kč
: Domácí rybí polévka jemně zahuštěná máslovou jíškou  
Kroupový KUBA /lesní houby,česnek,cibule/ 89 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu