Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Ukončení turistické sezóny na Labské stezce a koncert Dana Bárty v Litoměřicích

Ve středu 14.10.2015 bude na Labské stezce v Litoměřicích ukončena turistická sezóna. Program se bude odehrávat v přístavišti (ul. Velká Mlýnská) a na výstavní logi Cargo Gallery v Litoměřicích. Dopolední program je určen školním skupinám a pozvaným odborníkům z oblasti cestovního ruchu. Odpolední program je již přístupný široké veřejnosti. Připraveny jsou kvízy o bezpečnosti silničního provozu a testovací brýle simulující požití alkoholu a drog od BESIPu, okružní plavby výletní lodi, ukázka zásahu poříční policie, možnost vyzkoušení elektrokolcyklojízda pod dohledem zkušeného průvodce z Nadace Partnersví, prohlídka expozice Důl Richard v proměnách času (od IC v Litoměřicích).

V 19:00 hod. vystoupí na lodi CARGO GALLERY DAN BÁRTA & EN:DRU (vocal music/live looping/beat box). Vstupné: na místě 250,- Kč, předprodej 220,- Kč. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na Informačním centru v Litoměřicích.

Po koncertě následuje ve 20:30 hod. ohňostroj.

ZPOPLATNĚN JE POUZE KONCERT DANA BÁRTY A EN:DRU, OSTATNÍ PROGRAM JE ZDARMA.

Kam dnes na oběd

Vepřový / Kuřecí řízek, bramborový salát99 Kč
Záhorácký závitek, bramborové knedlíky 101 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu