Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Letní degustace vín s hudbou pod širým nebem v Hradu Litoměřice pro letošní rok skončily

Letní degustace vín s hudbou pod širým nebem v Hradu Litoměřice pro letošní rok skončily. Zhruba třicítka osob degustovala v pátek večer za krásného počasí vzorky bílých, červených a růžových vín pocházejících z vinařství Němeček.
   „Milovníci vín však nemusejí být smutní. Další ochutnávka, tentokráte v degustační místnosti hradu, se uskuteční 23. října. Představeny budou  produkty z Čejkovic, konkrétně z vinařství Radocha,“ upozornila marketingová manažerka Centra cestovního ruchu  Litoměřice Martina Vondráková.
  Kdo nechce čekat do října, může na nádvoří hradu koštovat kvalitní česká vína již v sobotu 19. září, tedy v průběhu druhého dne litoměřického vinobraní. V 10 hodin program zahájí hudba v podání Rosti Pechouška. Na 13. hodinu je ohlášen král Karel IV. s družinou, aby zkontroloval hradní zásoby a připil si s poddanými, mezi něž můžete patřit i vy. Před 14. hodinou pak vyrazí i se svým doprovodem na náměstí, kde oficiálně zahájení letošní vinobraní. Program na nádvoří hradu však bude pokračovat degustací vín a vystoupením  Patrika Foxe (od 16 do 18 hodin).

Kam dnes na oběd

Vepřové medailonky s pepřovou omáčkou, tagliatelle 99 Kč
Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu