Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Letní degustace vín v hradu pokračují


    Letní degustace vín na nádvoří hradu i letos patří mezi oblíbené. Zatímco v červenci představili sklepmistři produkty  Klášterních vinných sklepů Litoměřice a Vinařství Podrábský Roudnice nad Labem, srpnová řízená degustace se ponese ve znamení Vinařství Němeček. Malé rodinné vinařství se nachází u Března, nedaleko  Chomutova.
   „Naše vinice připomínají díky své poloze Pálavu. Rozprostírají se totiž na jižním svahu nad velkou vodní plochou Nechranické nádrže a zároveň jsou chráněné věncem Krušných hor. Na dvou hektarech máme nyní asi 4 500 hlav. Na pokusném vinohradu v Nechranicích zkoušíme vhodnost desítky odrůd v místních podmínkách,“ charakterizují  vinohrad jeho majitelé – otec Karel a syn Martin Němečkovi.
   Degustace vín se na nádvoří  Hradu Litoměřice uskuteční 21. srpna od 18 hodin. V případě nepříznivého počasí bude přesunuta na sál. Již nyní si můžete vstupenky v hodnotě 190 korun rezervovat prostřednictvím e-shopu, případně si je zakoupit v recepci hradu.

Kam dnes na oběd

Kuřecí nudličky v nivové omáčce, jasmínová rýže 99 Kč
Noky s kuřecím masem, žampiony a smetanou 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu