Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Novou mapu dětských hřišť najdete na webových stránkách města

Proces zkvalitňování webových stránek města Litoměřice pokračuje. Novinkou je aplikace, jejímž prostřednictvím se dozvíte přesnou polohu téměř pěti desítek dětských hřišť a sportovišť spravovaných městem. Nechybí ani fotografie jednotlivých míst.
   „Jde o novou službu poskytovanou nejen obyvatelům Litoměřic, ale i jeho návštěvníkům,“ uvedla Leona Slabochová z oddělení informatiky městského úřadu, které mapovou aplikaci připravilo. Zobrazitelná je také v mobilních zařízeních (chytrých telefonech a tabletech). K načtení slouží QR kód.

   Nejde však o jedinou mapovou aplikaci dostupnou na webových stránkách města Litoměřice. K dispozici jsou zde i další mapy – například parkovacích zón, stanovišť kontejnerů na separovaný odpad, bezbariérové trasy a mnoho dalších.
   Přehled dětských hřišť a sportovišť včetně fotografií a jejich umístění najdete na http://arcg.is/1fXFlJr.  Další mapy najdete zde: http://litomerice.maps.arcgis.com/home/

Kam dnes na oběd

Hovězí rolka plněná rukolou a slaninou, šťouchané brambory105 Kč
Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu