Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Na chvíli v Americe

Chcete zavítat do Ameriky a nemáte čas nebo prostředky vypravit se za oceán osobně? Nevadí. Nasát atmosféru významných amerických měst můžete prostřednictvím zhruba dvacítky fotografií Milana Krásy, které budou od 1. července vystaveny v Hradu Litoměřice.

   Vernisáž k výstavě nazvané „Na chvíli v Americe“ proběhne 1. července v 16 hodin. Snímky zde budou vystaveny do konce července. Fotograf prostřednictvím série fotografií popisuje své pocity ze své první krátké návštěvy východního pobřeží USA. Zachycuje malé symboly velké Ameriky, které ho, jak sám říká, i během krátké chvíle stačily ohromit. Na symboly USA pak nahlíží z netradičních pohledů, a zachycuje tak genia loci místa s brilantní přesností. Během vernisáže proběhne také diskuze s tipy pro cestovatele, kteří se stejně jako on chystají východní pobřeží navštívit poprvé.

   Milan Krása je absolventem školy digitální fotografie společnosti Centrum Foto Škoda a členem nezávislého sdružení fotografů FotoDružina. Digitální fotografií se zabývá od roku 2007.  Jak uvádí, je pro něho velkým koníčkem a prostředkem pro relaxaci. Na svém kontě má již několik výstav: Expedice Maroko, Pražské mrakodrapy a publikace v časopise Foto Video.

Kam dnes na oběd

Steak z krkovice s ovocným přelivem, americké brambory 99 Kč
Kuřecí nudličky v nivové omáčce, jasmínová rýže 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu