Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Propagace Litoměřic a Českého středohoří je na výstavišti společná

   Společně propagovat královské město Litoměřice a turistické atraktivity Českého středohoří hodlají tento týden na výstavišti Centrum cestovního ruchu Litoměřice (CCR) a Destinační agentura České středohoří. Činí tak v průběhu Tržnice Zahrady Čech, která začíná ve středu 8. a končí v neděli 12. dubna.

    „Expozici máme v pavilonu A. Návštěvníkům poskytujeme informační servis o městě i o památkách nacházejících se v okolí. Nabízíme jim nejen propagační letáky, suvenýry, ale i kvalitní regionální vína,“ informovala marketingová manažerka CCR Litoměřice Martina Vondráková.

   Návštěvníci výstavy kromě koupě tradičního zahrádkářského sortimentu tak mohou na společném stánku CCR a destinační agentury ochutnat i produkty pocházející z Klášterních vinných sklepů Litoměřice, které letos získaly dvě zlaté medaile v soutěži Vinařských Litoměřic, nebo Žernoseckého vinařství, jež se pyšní titulem Vinařství roku 2014 v kategorii středních vinařství.


Foto: Ing. Eva Břeňová
Obsluhu stánku CCR zajišťují Nikola Nováková (vpravo) a Jana Dlouhá.

Kam dnes na oběd

Smažený květák,vařené brambory,tatarka 105 Kč
Znojemská hovězí pečeně,dušená rýže 137 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu