Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Konference cestovního ruchu se uskuteční na Ohři

   Právě začínající turistická sezóna se ponese ve znamení oslav řeky Ohře. Od první písemné zmínky o druhém největším levostranném přítoku Labe totiž letos uplyne 1210 let. Není proto náhodou, že konference cestovního ruchu Stop&Stay, jejíž tradice začala před několika lety v Litoměřicích, se letos uskuteční v historické Kadani, kterou Ohře protéká.

   Konferenci pořádají ve dnech 29. a 30. dubna Destinační agentura Dolní Poohří, Centrum cestovního ruchu Litoměřice a Kulturní zařízení Kadaň.  Její cílem je zlepšování cestovního ruchu a podpora turismu. Tématem letošního ročníku bude „Ohře spojuje města a pohledy na cestovní ruch“. „Účastníci se mohou těšit na řadu zajímavých témat, včetně prezentací měst Děčín, Litoměřice, Louny, Kadaň. Chybět nebudou informace o čerpání dotací pro cestovní ruch v letech 2014 – 2020, novinky z Euroregionu Krušnohoří a další,“ charakterizovala program marketingová manažerka CCR Litoměřice Martina Vondráková.  Zpestří ho i poznávací exkurze do skanzenu Stará ves při chomutovském zooparku, který je ukázkou historie a způsobu života obyvatel původních vesnic Krušnohoří.

Kam dnes na oběd

Kuřecí steak s baby karotkou, šťouchané brambory 99 Kč
Kuřecí rizoto sypané sýrem, červená řepa 85 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu