Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice se představily na veletrhu Holiday World v Praze

   Na samostatném stánku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World se od čtvrtka do neděle prezentovalo město Litoměřice. Představilo se jako historické město s řadou unikátních památek, které stojí za to navštívit.
    Zatímco čtvrtek a pátek patřil hlavně odborníkům v oblasti cestovního ruchu, o víkendu proudila do haly v Holešovicích veřejnost. Výstava byla doplněna bohatým doprovodným programem, v němž nechybělo ani promítání cestopisných filmů.
   Návštěvníci na veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je největší akcí svého druhu v Evropě, nalezli na stánku Litoměřic nejen propagační materiály města, včetně nového barevného letáku s mapkou a barevnými fotografiemi turisticky nejzajímavějších objektů, ale i materiály svých partnerů, jako je například Zahrada Čech nebo Dílna ručního papíru. Pozornost poutala i velkoformátová fotografie úspěšného litoměřického komika Felixe Holzmanna.
   Nebylo tomu tak náhodou. Letošní rok se totiž v Litoměřicích ponese v duchu Felixe Holzmanna. „Připravujeme pro turistickou sezonu řadu akcí, které připomenou osobnost komika oblíbeného nejen v České republice, ale i u našich německých sousedů,“ uvedla marketingová manažerka Centra cestovního ruchu Litoměřice Martina Vondráková.

Tiskovou zprávu zpracovala Ing. Bc. Eva Břeňová, tisková mluvčí Města Litoměřice.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Svíčková na smetaně, houskové knedlíky,brusinky105 Kč
Kuřecí steak s kapustičkami rest. na slanině,šťouch.brambory 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu