Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice se připojily k akci „Česko zpívá koledy“

   Příjemná předvánoční atmosféra panovala včera u vánočního stromu na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Zhruba dvě stovky lidí se zde zúčastnily celorepublikové akce „České zpívá koledy“.
   Ve chvíli, kdy hodiny na věži kostela Všech svatých odbily 18. hodinu, rozezněly se klávesy Miroslavy Kormundové. A s nimi i zhruba dvousetčlenný sbor Litoměřičanů postávajících s texty písní v ruce kolem morového sloupu, vánočního stromu a stánku s horkým svařákem a fairtradovým čajem, jež šly rychle na odbyt. Největší úspěch sklidila píseň Vánoce, Vánoce přicházejí. „Bylo to úžasné zastavení se v předvánočním shonu,“ znělo davem.
   K akci vyhlášené regionálními Deníky se Litoměřice připojily poprvé. Stalo se tak zásluhou Centra cestovního ruchu Litoměřice. „Vůbec jsme netušili, kolik se nás sejde. Jsem ohromena a zároveň nadšena, kolik lidí si přišlo zazpívat,“ uvedla za organizátory Hana Mildová, vedoucí litoměřického infocentra.

Kam dnes na oběd

Steak z krkovice s ovocným přelivem, americké brambory 99 Kč
Noky s kuřecím masem, žampiony a smetanou 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu