Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Stolní kalendář Litoměřic pro rok 2015 vydává Centrum cestovního ruchu

Zcela jiný pohled na Litoměřice nabízí prostřednictvím poutavých snímků fotograf Jan Čelikovský. Jeho snímky tvoří jádro stolního kalendáře pro rok 2015, který právě v těchto dnech vydává Centrum cestovního ruchu Litoměřice. K zakoupení je za 89 korun  v infocentru v podloubí radnice na Mírovém náměstí a v recepci hradu.
„Rád se na město i krajinu v jeho okolí dívám jinak, než je zvykem,“ říká středočeský fotograf, který coby „přespolní“ nabízí netradiční pohledy na malebná zákoutí Litoměřic, život v nich, zdejší stavby a uličky, přičemž prokazuje nezaměnitelný cit pro detail.
Při přípravě stolního kalendáře spolupracovalo CCR s místními organizacemi a spolky, které ve městě pořádají svým charakterem rozmanité kulturní akce. Na začátku každého měsíce se proto nachází upozornění na akci, jež se má uskutečnit. Nechybí proto upoutávka na velké akce typu vinobraní, pivobraní, Zahrady Čech, ale i na menší akce, jako jsou Adventní jarmark, Ples přátel vína apod.
„Věřím, že stolní kalendář s pěknými fotografiemi a upozorněními na chystané kulturní pořady, v němž nechybí ani informace známé z běžného pracovního kalendáře, potěší  nejen obyvatele Litoměřic,“ uvedla ředitelka CCR Litoměřice Anna Matulová.

Foto: Eva Břeňová

 

Kam dnes na oběd

Kuřecí steak s kukuřičným klasem, šťouchané brambory 99 Kč
Hovězí na česneku, bramborové knedlíky, špenát 105 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu