Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Litoměřice budou soutěžit v Karlových Varech

   Šestiminutový film propagující královské město Litoměřice bude soutěžit na letošním Tourfilmu v Karlových Varech. Mezinárodní filmový festival turistických filmů každoročně oceňuje nejlepší spoty, filmy, internetové prezentace a další multimediální počiny, které napomáhají k rozvoji domácího i zahraničního cestovního ruchu. Součástí festivalu je také národní přehlídka Tour Region Film.
   Do národní přehlídky snímek přihlásilo Centrum cestovního ruchu s cílem propagovat Litoměřice. Záběry na atraktivní místa, jako jsou Kalich, bašta, parkány, katedrála, kostely a další, přibližuje většinou z ptačí perspektivy malé bezpilotní letadlo, a to za příjemné hudby známé z filmu Amélie z Montmartru. 
   Film bude využit k propagaci města na veletrzích cestovního ruchu, promítán je i na obrazovce infocentra v podloubí radnice a při dalších akcích. Zhlédnout ho můžete také na www.litomerice-info.cz.

Kam dnes na oběd

Steak z mečouna, máslový kuskus ,citronová omáčka 131 Kč
Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu