Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Fotograf Diviš představí Litoměřice jako „Město ve skle zrozené“

Pod tímto názvem fotograf Fanda F. Diviš  představí  v Hradu Litoměřice veřejnosti svůj pohled na „Perlu severu“, jak s oblibou označuje své rodné Litoměřice. Ke svým fotografickým záběrům na historické objekty města pak netradičně využívá optické vlastnosti křišťálového skla, které městské architektuře dávají nový a netradiční rozměr. 

Vernisáž ve výstavních prostorách hradu se uskuteční v pátek 11. července od 17 hodin. Výstavu, pořádanou ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu Litoměřice, je možné zhlédnout do 31. července v provozní době hradu, která je každý den od 9 do 17 hodin.

Fanda F. Diviš, narozen ve znamení vah, absolvoval bakalářské studium fotografie u docenta Vladimíra Birguse. Veřejnosti se již představil na řadě kolektivních či autorských výstav. Svou dosavadní tvorbu  zaměřil  na motoristické závody – Barcelona, Nürburgring či Le Mans, na portrétní či figurální fotografii a krajinářské snímky.

------------------------------------------------------------------

klíčová slova: výstava, hrad, Diviš, vernisáž, fotografie, architektura, sklo

 

Kam dnes na oběd

Hovězí na česneku, bramborové knedlíky, špenát 105 Kč
Kuřecí steak s kukuřičným klasem, šťouchané brambory 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu