Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Studentská hymna rozezněla sál hradu

    Hrad Litoměřice je místem řady slavnostních událostí. Jedna z posledních proběhla v úterý 9. června odpoledne, kdy studentská hymna v podání studentů sexty vedených pedagožkou Dagmar Ženklovou zahájila slavnostní akt, jehož hlavními aktéry byli letošní maturanti Gymnázia Josefa Jungmanna. Úspěšní studenti jedné třídy osmiletého a třech tříd čtyřletého gymnázia přebírali maturitní vysvědčení před zraky rodičů od ředitele školy Miloše Štykse, starosty města Ladislava Chlupáče a třídních učitelů Anny Pavlů, Luboše Nergla, Kateřiny Vomáčkové a Hany Pouchové.
   „Jedna významná životní etapa pro vás končí, ovšem další důležitá začíná. Přeji vám, ať se vám splní sny a přání. Budu velmi rád, pokud se po studiích na vysokých školách do Litoměřic vrátíte jako odborníci, kteří své profesi rozumí,“ uvedl starosta Ladislav Chlupáč směrem ke studentům a připomněl fakt, že litoměřické gymnázium dlouhodobě patří mezi školy s vysokým kreditem.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Kuřecí přírodní kousky s kari rýží 99 Kč
Vepřové medailonky s pepřovou omáčkou, tagliatelle 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu