Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Mezi prvními získaly certifikáty litoměřické infocentrum a hrad

   Informační centrum a Hrad Litoměřice, provozované Centrem cestovního ruchu Litoměřice, obdržely značku kvality Českého systému kvality služeb. Zbrusu novou značku „Q“, která označuje organizaci dbající na kvalitu poskytovaných služeb, uděluje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

   To certifikuje nejrůznější subjekty působící v cestovním ruchu. Kromě infocenter jsou to například ubytovací zařízení, hrady a zámky nebo lanovky. Celý koncept, převzatý z německého vzoru, ministerstvo chystalo již od roku 2009. Nyní se do něj zapojují první subjekty. „Systém využívá procesní řízení. Organizace se zaměří na své procesy, jejich silné a slabé stránky, a sama si stanoví opatření. Přitom je třeba vidět se očima klienta,“ říká trenérka I. stupně kvality služeb ČSKS Martina Vondráková.

   Systém existuje jako dvoustupňový. V prvním stupni jde o stanovení cílů a opatření, ve stupni druhém nastává dotazování a měření kvality. Písmeno „Q“ v národních barvách má ambice se v České republice stát respektovaným nástrojem, vodítkem pro turisty a návštěvníky, podobně jako je tomu v Německu či Švýcarsku.

   Slavnostní předávání prvních českých certifikátů z rukou ředitele odboru cestovního ruchu MMR ČR Aleše Hozdeckého proběhne v pondělí 27. ledna v Poděbradech, kam si pro certifikát pojede i zástupce CCR Litoměřice.

Kam dnes na oběd

Smažený květák ,vařené brambory ,tatarka 119 Kč
Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem ,zelí ,cibulka 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu