Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Studenti štětské školy se prezentují v hradu výrobky z papíru

   „Fantazie z papíru“ je název výstavy absolventských prací studentů Vyšší odborné školy obalové techniky a Střední školy ve Štětí, která až do konce prosince probíhá ve výstavních prostorách Hradu Litoměřice. Zahájena byla ve středu vernisáží spojenou s módní přehlídkou netradičních oděvních modelů vyrobených především z papíru.
   „Ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu pořádáme výstavu u příležitosti 30. výročí založení a trvání školy,“ uvedla její dlouholetá pedagožka a zároveň vedoucí litoměřické Dílny ručního papíru Irena Štyrandová.  Přínos školy i dílny pro celý region ocenil v úvodu vernisáže i starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč.
   V předsálí je vystaveno třináct zajímavých děl pohrávajících si s papírem, barvami a fantazií. Nechybí ani plastický strom vyrobený z drátů a obalený papírem, s papírovými ptáky symbolizujícími svobodu nebo papírová lidská lebka ztvárňující pomyslný průchod do světa fantazie a snů.

Fotogalerie

fotografie

fotografie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Kuřecí nudličky v nivové omáčce, jasmínová rýže 99 Kč
Pečená sekaná, bramborová kaše, kyselá okurka 85 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu