Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Degustace na nádvoří hradu pokračují

   Již v pátek 9. srpna představí pod širým nebem ty nejlahodnější moky Zdeněk Veteška z Vinařství ZD Sedlec. Mezi vzorky nebude chybět ani šampion Litoměřického hroznu 2013, tedy soutěžní, prezentační a degustační akce, která se v červnu uskutečnila v hradu. Titul šampiona získal Cabernet Sauvignon rose, pocházející právě z Vinařství ZD Sedlec.

   Vstupné opět bude 250 korun, a to včetně drobného občerstvení a hudby v podání Rosti Pechouška. Vzhledem k omezené kapacitě míst (40 osob) je nutná rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí proběhne akce v sále hradu.

   Letní degustace na nádvoří hradu pořádá Centrum cestovního ruchu Litoměřice. Na první akci tohoto druhu se v červenci představil malovinař Pavel Skrášek, který pěstuje vína na jihozápadním úpatí Pálavských vrchů. Druhý nejúspěšnější vystavovatel Litoměřického  hroznu 2013 vína hostům nejen naléval, ale dokázal o nich i poutavě hovořit.

   „Poslední letní degustace s hudbou se uskuteční v pátek 30. srpna,“ upřesnila vedoucí hradu Lenka Gottwaldová.

Kam dnes na oběd

Řízečkový salát 99 Kč
Vuřt guláš, chléb 80 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu