Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

    Degustace pod širým nebem na nádvoří litoměřického hradu bude o prázdninách pořádat Centrum cestovního ruchu Litoměřice. První z letních ochutnávek kvalitních vín proběhne již 12. července od 18 do 22 hodin. Vína z vlastní produkce přijede do Litoměřic osobně představit  malovinař Pavel Skrášek, druhý nejúspěšnější vystavovatel soutěžní, prezentační a degustační akce Litoměřický hrozen 2013. 

   Vinařství Skrášek se nachází v půvabné obci Perná, ležící na jihozápadním úpatí Pálavských vrchů. Z Litoměřického hroznu si na jižní Moravu odvezlo dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Zlatou získal v kategorii nejlepších polosladkých bílých vín Aurelius. Kategorii růžových vín a klaretů vyhrál Cabernet Moravia rosé. Stříbrnými medailemi odborná porota ověnčila červené víno Cabernet Moravia a Sylvánské zelené.

   Vstupné na akci je 250 korun, přičemž zahrnuje i drobné občerstvení. K tanci i poslechu bude hrát Rosťa Pechoušek. Vzhledem k omezené kapacitě míst (50 osob) je nutná rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí proběhne akce v sále hradu.

Kam dnes na oběd

Kuřecí rizoto sypané sýrem, červená řepa 85 Kč
Zeleninový salát se smaženým hermelínem 99 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu