Litoměřice

Turistický a informační portál

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu
Litoměřice-info.cz  >  Služby a jiné  >  Aktuality
pdf print

Aktuality

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

Degustace vín s hudbou proběhne na nádvoří hradu

    Degustace pod širým nebem na nádvoří litoměřického hradu bude o prázdninách pořádat Centrum cestovního ruchu Litoměřice. První z letních ochutnávek kvalitních vín proběhne již 12. července od 18 do 22 hodin. Vína z vlastní produkce přijede do Litoměřic osobně představit  malovinař Pavel Skrášek, druhý nejúspěšnější vystavovatel soutěžní, prezentační a degustační akce Litoměřický hrozen 2013. 

   Vinařství Skrášek se nachází v půvabné obci Perná, ležící na jihozápadním úpatí Pálavských vrchů. Z Litoměřického hroznu si na jižní Moravu odvezlo dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Zlatou získal v kategorii nejlepších polosladkých bílých vín Aurelius. Kategorii růžových vín a klaretů vyhrál Cabernet Moravia rosé. Stříbrnými medailemi odborná porota ověnčila červené víno Cabernet Moravia a Sylvánské zelené.

   Vstupné na akci je 250 korun, přičemž zahrnuje i drobné občerstvení. K tanci i poslechu bude hrát Rosťa Pechoušek. Vzhledem k omezené kapacitě míst (50 osob) je nutná rezervace (tel. č. 416 536 155, e-mail: recepce@litomerice-info.cz). V případě nepříznivého počasí proběhne akce v sále hradu.

Kam dnes na oběd

Vepřové medailonky s houbovou rýží 99 Kč
Buchtičky s vanilkovým pudinkem 80 Kč
Špenátový krém s kousky uzeného lososa  
Steak z vepřové pečeně se sázeným vejcem a slaninou,opečené brambory, tatarská omáčka 125 Kč

Reklama

Památník TerezínDestinační agentura České středohoříLitoměřické kulturní létoKonference Stop and StayKam v Litoměřicích?FérKafeZahrada Čech

Turistický a informační portál

www.litomerice-info.cz
Mírové náměstí 16/8a
412 01 Litoměřice
Telefon : +420 416 916 440, +420 411 131 083
e-mail: info@litomerice-info.cz
Webdesign:
Webdesign
Tvůrce webu:
Tvůrce webu