Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Informační centrum Litoměřice získalo certifikát nejvyššího stupně kvality služeb

Informační centrum Litoměřice získalo od České centrály cestovního ruchu - CzechTourism certifikát II. stupně Českého systému kvality služeb.

Projekt „Národní systém kvality služeb pro cestovní ruch v ČR“ je nástroj, pro zlepšování a zkvalitňování služeb organizací v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vychází z německého systému Service Qualität Deutschland (SQD), který je v Německu používán již více než 10 let.  Získáním certifikátu II. stupně Českého systému kvality služeb informační centrum v Litoměřicích potvrdilo, že kvalita poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Takto označené informační centrum je pro turistu/zákazníka příslibem ověřené kvality služeb.

„Do Českého systému kvality služeb se naše organizace zapojila již v roce 2013 a naším cílem bylo, aby zaměstnanci získávali odborné i praktické znalosti v oblasti řízení kvality služeb a další odborné kompetence.  Certifikát I. stupně se nám podařilo získat v lednu 2014 a mám velkou radost, že jsme systematickou prací a plněním stanovených cílů letos dosáhli na certifikát II. stupně České kvality služeb. Jedná se o týmovou práci a ocenění všech zaměstnanců organizace“, uvedla Anna Matulová, ředitelka Centra cestovního ruchu, které je provozovatelem informačního centra v Litoměřicích

Vložil Radka Nováková

Kam dnes na oběd

Drůbeží vývar s domácími nudlemi  
Domácí špekové knedlíky se zelím 89 Kč
Smažený květák, nové brambory, tatarská omáčka80 Kč
Hamburská vepřová kýta, špekové knedlíky 99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí