Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Anketa „Kraj mého srdce“ popáté

Tisková zpráva

Praha, 3. 11. 2016 

Anketa „Kraj mého srdce“ vstupuje do svého 5. ročníku. Tuto anketu o ceny pořádá redakce KAM po Česku a veletržní společnost Incheba Expo Praha. Hlasování se účastní nejširší veřejnost  on-line formou na stránkách kampocesku.cz. V minulém ročníku ankety dalo hlas svému nejoblíbenějšímu kraji téměř 11 tisíc osob. Pro jubilejní ročník „Kraje mého srdce 2016“ jsou vyhlášeny dvě nové kategorie: Koně a koňské stezky, Zážitky a adrenalin. Hlasování potrvá do 31.1.2017. Vítězné kraje budou slavnostně oznámeny a dekorovány na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v únoru 2017 v Praze. Ze všech hlasujících budou vylosováni výherci cen, které věnovali sponzoři a partneři ankety.

Kraj mého srdce 2015 zaujal tisíce hlasujících, kteří v anketě vyjádřily svou oblibu jednotlivých částí naší republiky. Dlouhodobým smyslem ankety je posilovat vazbu hlasujících na konkrétní kraje a důvody jejich turistické atraktivnosti a tím podporovat domácí cestovní ruch. Hlasování probíhá pouze on-line formou a vyhlašování výsledků na veletrhu cestovního ruchu Holiday World je už tradicí. Za pět let své existence se anketa „Kraj mého srdce“ stala prestižní záležitostí i pro jednotlivé krajské úřady.
Princip hlasování zůstává stejný jako v minulých letech. Hlasující udělují v každé vypsané kategorii svůj hlas 3 krajům bez ohledu na pořadí. Už tradičně umísťují proklik na hlasovací bránu ankety (na portálu kampocesku.cz) na svých webech také krajské úřady, destinační společnosti i turistická informační střediska. Tím dodávají průběhu i výsledkům hlasování na dramatičnosti a zvyšují šanci svého regionu v anketě lépe uspět.
Hlasování ankety „Kraj mého srdce 2016“ proběhne v těchto kategoriích:

PĚŠÍ TURISTIKA
CYKLOTURISTIKA
LETNÍ DOVOLENÁ
ZIMNÍ DOVOLENÁ
PAMÁTKY
FOLKLOR A TRADICE
KONĚ A KOŇSKÉ STEZKY
ZÁŽITKY A ADRENALIN
LÁZEŇSTVÍ A WELLNESS
KAM NA VÝLET S DĚTMI

Záštitu nad akcí převzaly Ministerstvo pro místní rozvoj, Agentura CzechTourism, Asociace krajů ČR, Asociace turistických a informačních center ČR a krajské úřady.


KAM po Česku je vydavatelství stejnojmenného magazínu a webového portálu, měsíčníku Pražský přehled kulturních pořadů (64. ročník) a dalších periodických i neperiodických publikací o cestovním ruchu a kultuře.

Vložil Radka Nováková

Kam dnes na oběd

Šunkafleky, červená řepa 80 Kč
Steak z krkovice s restovanými žampiony, šťouchané brambory 99 Kč
Zapečené vepřové kotlety s hořčicí a smetanou,šťouchané brambory 107 Kč
Vepřová játra na roštu,bramborové dukátky,tatarská omáčka89 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí