Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Prázdninová soutěž s Českou televizí v Litoměřicích začíná

Hledáte pro své děti v době letních prázdnin zábavu a zajímavé vyžití? Zapojte se společně s nimi do celorepublikové hry a staňte se tajnými agenty.  Soutěž České televize, probíhající  od 1. července do 28. srpna, která navazuje na úspěšnou soutěž pro děti  „Zachraňte duhu“, organizuje  v Litoměřicích Centrum cestovního ruchu prostřednictvím jím provozovaného infocentra.

Smyslem hry je vybídnout malé i velké diváky ČT k prázdninovým výletům. Děti mají za úkol zastavit spolu s rodiči rebelující roboty, kteří chtějí ovládnout svět. K tomu je potřeba vyrazit na tři výlety a na nich získat tajná hesla. „Po republice je síť zhruba 160 míst, kde mohou rodiny s dětmi získat unikátní heslo do hry. Jedním z takových míst je i naše turistické informační centrum,“  uvedla Hana Mildová, vedoucí litoměřického infocentra, kde zájemci obdrží  soutěžní  list s heslem a tajenkou, která je provede městem Litoměřice.

K úspěchu v prázdninové hře je třeba získat alespoň tři herní kódy, které každý soutěžící obdrží  z letáku:  modré heslo na hradech či v muzeích, žluté heslo – z turistických informačních center a  zelené heslo z kešky ukryté v přírodě.

Mapa všech zapojených institucí a kešek je od 1. 7. k dispozici na www.decko.cz/div.

Pravidla hry

 

Vložil Hana Mildová

Kam dnes na oběd

Krémové rizoto s hlívou ústřičnou,sojovým masem a rukolou 129 Kč
Hovězí vývar s játrovými knedlíčky  
Sekaný řízek se sýrem, vařené brambory, tatarská omáčka 90 Kč
Svíčková na smetaně, houskové knedlíky, brusinky 105 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí