Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

V hradu proběhlo slavnostní ocenění policistů krajského ředitelství

ÚSTECKÝ KRAJ - Slavnostní předávání služebních medailí

V úterý 23. února 2016 se uskutečnilo pracovní setkání policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého s policisty a občanskými zaměstnanci Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje.

Součástí programu bylo i ocenění 48 policistů krajského ředitelství. Ti z rukou policejního prezidenta a krajského ředitele převzali služební medaile „Za věrnost I. stupně“ jako výraz uznání dlouhodobého a iniciativního dosahování velmi dobrých služebních výsledků ve služebním poměru trvajícím déle jak 30 let a „Za zásluhy o bezpečnost“. Dále „Čestnou medaili“ a „Plaketu“ za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za významný nebo trvalý přínos k budování a prosazování dobrého jména Policie ČR.

Během slavnostností aktu policejní prezident poděkoval za velmi dobré pracovní výsledky a popřál oceněným mnoho dalších úspěchů v policejní činnosti i osobním životě: „Jsem rád, že jsem měl možnost osobně předat ocenění, která mají trvalou hodnotu a vypovídají o práci, která za Vámi stojí“.

Ředitel krajského ředitelství plk. Mgr. Jaromír Kníže ve svém projevu vyzdvihl kvalitně odváděnou práci, a to nejen oceněných policistů, ale celého krajského ředitelství: „Jste vynikající kolektiv, který velmi dobře plní své úkoly“.

Slavnostní okamžik byl umocněn i překrásnými prostory bývalého gotického hradu Litoměřice, který je perlou tohoto královského města.

mjr. Jana Slámová

OTP KŘP Ústeckého kraje

Zdroj tiskové zprávy: http://www.policie.cz/clanek/slavnostni-oceneni-policistu-krajskeho-reditelstvi.aspx

Vložil Martina Vondráková

Fotogalerie

fotografie

Kam dnes na oběd

Hovězí vývar s kořenovou zeleninou a játrovými knedlíčky  
Hovězí svíčková s brusinkami ,houskové knedlíky/ze stálé nabídky 179 Kč
Vepřová játra na cibulce, jasmínová rýže 85 Kč
Steak z krkovice s vídeňskou cibulkou, hranolky 99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí