Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Král středohoří

Na Litoměřicku bude v průběhu roku opět probíhat seriál běžeckých, cyklistických, duatlonových a triatlonových závodů, které jako celek nesou název Král středohoří a jehož popularita každým rokem stoupá. Účastníci před sebou budou mít devatenáct závodů, což je nejvíce v celé historii.

Letošní ročník oblíbeného multisportovního seriálu odstartoval 30. ledna Během Oparenským údolím. Trasa, měřící téměř 7 km, vedla po asfaltových a lesních cestách z obce Lhotka nad Labem přes Malé Žernoseky, malebným údolím Oparenského potoka až do stejnojmenné obce Oparno.

Další na programu je Běh na Boreč, který se uskuteční 19. března. Trasa bude mít opět délku přibližně 7 km a povede po zvlněném asfaltovém a šotolinovém terénu. Více k závodu ZDE.

V průběhu roku budou připraveny tyto závody: 30. 1. – Běh Opárenským údolím, 19. 3. – Běh na Boreč, 9. 4. – Výběh na Milešovku, 16. 4. – Po stopách Praotce Čecha, 30. 4. – Litoměřická dlažba, 28. 5. – 9999m s Rock co rok, 4. 6. – Běh okolo Hostěnic, 11. 6. – Velká cena Lafarge, 18. 6. – Kocourovský triatlon, 25. 6. – Terezínský triatlon, 9. 7. – Za pěnivou Důvou, 30. 7. – Hostěnický triatlon, 6. 8. – Házmburk X offroad triathlon, 10. 9. – Přestavlcký Vlk, 17. 9. – Hraběcí X duatlon, 24. 9. – MTB Tour České Středohoří, 28. 9. – MilešovKa(p), 1. 10. – Opárenské okruhy, 26. 11. – Výběh na Lovoš. A jako tradičně seriál uzavře Afterparty Král Středohoří, která se uskuteční 3. prosince 2016 a v jejímž průběhu dojde na vyhlášení konečných výsledků.

Zdroj fotografie: http://www.kralstredohori.cz/ 

Vložil Radka Nováková

Kam dnes na oběd

Pečené kuře A LA BAŽANT ,bramborové knedlíky 129 Kč
Brokolicový krém s nivou 
Zeleninový salát s grilovaným hermelínem a zálivkou vinaigrette 99 Kč
Dančí plec na červeném vině s bramborovými plackami 129 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí