Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Na chvíli v Americe

Chcete zavítat do Ameriky a nemáte čas nebo prostředky vypravit se za oceán osobně? Nevadí. Nasát atmosféru významných amerických měst můžete prostřednictvím zhruba dvacítky fotografií Milana Krásy, které budou od 1. července vystaveny v Hradu Litoměřice.

   Vernisáž k výstavě nazvané „Na chvíli v Americe“ proběhne 1. července v 16 hodin. Snímky zde budou vystaveny do konce července. Fotograf prostřednictvím série fotografií popisuje své pocity ze své první krátké návštěvy východního pobřeží USA. Zachycuje malé symboly velké Ameriky, které ho, jak sám říká, i během krátké chvíle stačily ohromit. Na symboly USA pak nahlíží z netradičních pohledů, a zachycuje tak genia loci místa s brilantní přesností. Během vernisáže proběhne také diskuze s tipy pro cestovatele, kteří se stejně jako on chystají východní pobřeží navštívit poprvé.

   Milan Krása je absolventem školy digitální fotografie společnosti Centrum Foto Škoda a členem nezávislého sdružení fotografů FotoDružina. Digitální fotografií se zabývá od roku 2007.  Jak uvádí, je pro něho velkým koníčkem a prostředkem pro relaxaci. Na svém kontě má již několik výstav: Expedice Maroko, Pražské mrakodrapy a publikace v časopise Foto Video.

Vložil Hana Mildová

Kam dnes na oběd

Vepřové medailonky s dijonskou omáčkou, jasmínová rýže 99 Kč
Dančí plec na červeném vině s bramborovými plackami 129 Kč
Pečené kuře A LA BAŽANT ,bramborové knedlíky 129 Kč
Vepřový plátek plněný olomouckými tvarůžky,brambor,zelný salát99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí