Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Litoměřice se představily na veletrhu Holiday World v Praze

   Na samostatném stánku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World se od čtvrtka do neděle prezentovalo město Litoměřice. Představilo se jako historické město s řadou unikátních památek, které stojí za to navštívit.
    Zatímco čtvrtek a pátek patřil hlavně odborníkům v oblasti cestovního ruchu, o víkendu proudila do haly v Holešovicích veřejnost. Výstava byla doplněna bohatým doprovodným programem, v němž nechybělo ani promítání cestopisných filmů.
   Návštěvníci na veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který je největší akcí svého druhu v Evropě, nalezli na stánku Litoměřic nejen propagační materiály města, včetně nového barevného letáku s mapkou a barevnými fotografiemi turisticky nejzajímavějších objektů, ale i materiály svých partnerů, jako je například Zahrada Čech nebo Dílna ručního papíru. Pozornost poutala i velkoformátová fotografie úspěšného litoměřického komika Felixe Holzmanna.
   Nebylo tomu tak náhodou. Letošní rok se totiž v Litoměřicích ponese v duchu Felixe Holzmanna. „Připravujeme pro turistickou sezonu řadu akcí, které připomenou osobnost komika oblíbeného nejen v České republice, ale i u našich německých sousedů,“ uvedla marketingová manažerka Centra cestovního ruchu Litoměřice Martina Vondráková.

Tiskovou zprávu zpracovala Ing. Bc. Eva Břeňová, tisková mluvčí Města Litoměřice.

Vložil Hana Mildová

Fotogalerie

fotografie

fotografie

Kam dnes na oběd

Mexické lasagne99 Kč
Hovězí nudličky s husími játry,houbová tarhoňa 89 Kč
Steak z vepřové kotlety s rest.zeleninou, dresink,opeč.bagetka 99 Kč
Smetanovo-špenátové rizoto s restovanými kuřecími kousky 99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí