Litoměřice

Turistický a informační portál

vyberte jazyk

cz | de | en

Otevřít menu Zavřít menu

Litoměřice-info.cz  >  Centrum cestovního ruchu  >  Aktuality z CCR

print pdf

Aktuality z CCR

Charitativní večer Diakonie moderovala Chantal Poullain


    Elegantní, přátelská, vtipná a pohodová. Jen v superlativech lze hovořit o herečce a šansoniérce Chantal Poullain, která v pátek večer patřila v konferenčním sále Hradu Litoměřice mezi hlavní ozdoby společenského večera Diakonie Českobratrské církve evangelické. Její představitelé, zaměstnanci a klienti ve spolupráci s Centrem cestovního ruchu Litoměřice pořádali již 19. charitativní večer spojený s aukcí uměleckých děl a výrobků chráněné dílny.  Zúčastnily se zhruba dvě stovky lidí. Je přitom velkou zásluhou Chantal Poullain, že aukce vynesla 430 tisíc korun, což byl v historii akce druhý nejvyšší finanční výtěžek určený litoměřické Diakonii.
   „Částka stejně jako v předchozím roce je určena na vybudování výtahu v sídle Diakonie v Rooseveltově ulici,“ uvedl její jednatel Zdeněk Bárta, který herečce při licitování a moderování zdatně sekundoval.
Chantal Poullain věnovala Diakonii 50 tisíc korun z nadace Archa Chantal. Přidala i svou knihu Život na laně a CD s francouzskými šansony, jež byla vydražena za 12 tisíc korun.  Foto Eva Břeňová

Vložil Hana Mildová

Kam dnes na oběd

Brokolicový krém s nivou 
Pečené kuře A LA BAŽANT ,bramborové knedlíky 129 Kč
Zeleninový salát s grilovaným hermelínem a zálivkou vinaigrette 99 Kč
Vepřové medailonky s dijonskou omáčkou, jasmínová rýže 99 Kč

Nepřehlédněte

Vypnout obrázek na pozadí